pension Matej

Pokoje

4-lůžkový apartmán „La Masers“

Velmi vymazlený apartmán se nachází v podkroví pensionu. Má krásný výhled do třech světových stran a je vybavený ve starožitném duchu včetně krásného dřevěného vyřezávaného nábytku. Unikátní vysavač, nádherný starý gramofon a další doplňky ještě umocňují historického ducha pensionu. Apartmán rádi využívají novomanželé nebo kdokoliv, kdo má rád soukromí a chce si vychutnat velký prostor v podkroví. 

 

3-lůžkový pokoj „Svěží senioři“

Má výhled na zahrádku a je vybaven starým dřevěným nábytkem, včetně krásných vyřezávaných skříní a postelí. Tento pokoj je v přízemí, je vhodný pro vyzrálou dvojici nebo tříčlenou partičku. Moderně vybavená koupelna s WC je přes chodbičku.

 

2-lůžkový pokoj „Milenci“

Pokoj s výhledem na altánek a hřiště pensionu. Je určen pro ty, kteří upřednostňují blízkost druhé osoby v menším prostoru. Příslušenství (WC, sprcha) v pokoji.

 

4-lůžkový pokoj „Parta Hic“

Pokoj s výhledem na zahrádku a do zeleně. Vhodný pro větší posádku, která se nebojí spát pohromadě. Moderně vybavená koupelna a lednice na pokoji.

 

2-lůžkový pokoj „Manžílci“

Pokoj s výhledem na zahrádku a do zeleně. Vhodný pro správně ostřílenou dvojici. Příslušenství (WC, sprcha) přes malou chodbičku. Lednice na pokoji.

 

3-lůžkový pokoj „Rodinka“

Pokoj s výhledem na zahrádku a do zeleně. Vhodný pro tříčlennou rodinku nebo libovolnou trojčlenku. Příslušenství (WC, sprcha) přes malou chodbičku.

Tolerujeme psí mazlíčky, ale do postele nám je netahejte :-).