pension Matej

Pension a okolí

Pension jsme pro vás vybavili příjemně útulně, zkrátka tak, abyste se u nás cítili jako doma.

K dispozici máme 6 pokojů o celkové kapacitě 17 lůžek s možností přistýlek.

Velký pozemek u pensionu poskytuje prostor pro nejrůznější odpočinkové aktivity jako je tenis, stolní tenis, volejbal, grilování nebo drbání domácích zvířátek za ušima (stálé osazenstvo tvoří pes Ronny, kočky, králíci, slepice, kachny a občas dorazí i ovečka nebo kůzlátka).

Lesík

Pension Matěj má své zvláštní kouzlo jednak tím, že v roce 1990 vznikl přestavbou bývalé školy z třicátých let a jednak díky jeho umístění v klidném zákoutí vesnice Lesík. Okolí plné lesů, plání a kopců přímo vybízí k letním procházkám, jízdě na kole, podzimnímu houbaření nebo zimním radovánkám jako je běžkování či lyžování. Nedaleko pensionu najdete přehradu, kde se můžete v parných dnech osvěžit a v mrazivých zase zahřát na bruslích.

Rádi vám půjčíme kola, lyže či běžky nebo taky košík na houby (ale naše houbařský fleky neprozradíme!) :- )

Nejdek

5 km od Pensionu Matěj narazíte na městečko Nejdek s historií sahající až do 14. století. Všechno zajímavé najdete tady.

Karlovy Vary

25 km od Pensionu Matěj se už budete procházet ve světoznámém městě filmového festivalu a lázeňství Karlovy Vary, které vás uchvátí jak svými památkami, tak i širokými možnostmi společenského vyžití. Kompletní informace o Karlových Varech

Všechny fotografie na této stránce jsme převzali z Karlovarského portálu